Çekme Pleksi

Son teknoloji... Kusursuz levhalar...

Polimetilmetakrilat (PMMA) şeffaf bir termoplastiktir. Genellikle şeffaflığı, rijitliği, doğal UV dayanımı ve kolay işlenebilirliği nedeniyle tercih edilir. Ayrıca yüksek darbe dayanımlı yüksek çizilme dayanımlı (geliştirilme aşamasında) yüksek ısı dayanımlı ve non-glare Policam PMMA levha çeşitleride vardır. Policam PMMA %92 ışık geçirgenlik değerine sahiptir. Pusluluk değeri ise %1 in altındadır ve bu sayede şeffaflığı çok yüksektir.

Bu şeffaflığı muhafaza etmek için üretim ISO7 sınıfı clean room(temiz oda) içerisinde yapılmaktadır. Ayrıca optik özellikleri muhafaza etmek için üretim hattı üzerinde online kamera sistemi vardır. Bu kamera sistemi sayesinde TSE EN ISO 7823-2 standartına uygun şekilde mükemmel yüzey kalitesinde üretim yapılmaktadır.

Avantajlar & Teknik Özellikleri

 •  Farklı ışık geçirgenlikli bu levhalar, ışık kırınımı sağlayan ve homojenize eden yüksek verimli difüzör özellikli parçacıklarla zenginleştirilmiştir. Policam PMMA opal levhalar, ışık kaynağından çıkan ışığı çok iyi yaydığı için aydınlatma sektöründe hem aydınlatma verimi hem enerji tasarrufu anlamında çok iyi bir çözüm sunmaktadır. Policam PMMA opal levhalar LED ışığı ile uzun yıllar sararmayan özel formulasyonlara sahiptir.

  Avantajlar:

  • Mükemmel UV ve dış ortam dayanımı
  • Hassas optik özellikleri
  • Dizayn serbestliği
  • Mükemmel UV ve dış ortam dayanımı
  • Hassas optik özellikleri
  • Dizayn serbestliği

  Kalınlık: 1mm – 15 mm
  Standart Ölçüler: 1220×2440 mm 1350×2050 mm; 2050×3050 mm
  Renkler: Şeffaf, Opal 60, Opal 76

Uygulama Alanları
Yapı Mimari & Reklam & Dekorasyon & Otomotiv & Güvenlik

YAPI VE MİMARİ
REKLAM & DEKORASYON
GÜVENLİK
DEKORASYON
OTOMOTİV & GÜVENLİK
Previous
Next

Akrilik Levha
Satın Almak İçin
Bize Ulaşın

0 (212) 657 11 03
0 (212) 657 11 04

Müşteri Danışmanlarımız;

Sizlere bir telefon kadar yakın.

×