Hakkımızda


2018 Yılından Günümüze....

STOK REKLAM ÜRÜNLERİ

Stok Reklam ürünlerini, açık hava reklam sektöründeki kurucularından aldığı 35 yıllık bilgi birikimi ve bunların sonucunda oluşan eşsiz tecrübelerini alarak kurulmuş bir firmadır.

Firmamız; Reklam sektöründeki ürün yelpazesinin çok artması, stok maliyetlerinin yükselmesi ve bazı ithal ürünlerin perakende satış noktalarında bulunmamasından kaynaklanan boşluktan dolayı, ithalatçı olarak 2018 yılında faaliyetine başlamıştır.

İthal etmiş olduğumuz BRANDA, LAMİNASYON, ONE WAY VISION, LED ve bunlarla birlikte yurtiçi bayiliklerini de aldığımız POLİCAM PIA , PET-G, SOLID POLICARBONAT ve PLASTECH markalarının tüm ürünlerini her ölçüde incelikte ve kalınlıkta stoklarında devamlı bulunduran reklam sektöründe perakende satış yapan kuruluşlara partner olan bir firmadır.

Amacımız , tedariği zor ve stok maliyeti yüksek olan ürünleri stoklarımızda bulundurarak ,perakende satış noktaları ile son kullanıcılara ulaşmaktır.

Sloganımız ; Yok yok

Yılların Vermiş Olduğu
TecrübeyleMüşteri Güveni

Bizler için en önemli husus sizlerin güvenini kazabilmekte. Sizler için güvenli paketleme sistemimiz, hızlı kargolama sistemimiz ile birlikte güvenli teslimat sağlıyoruz.


Sektör Öncüsü

Sektör üzerindeki gelişimi ve değişimi en yakından takip eden firmamız. Sektörün ilerleyişinede yön vermektedir. Sizler için her zaman sektörün içerisinde farklılığı ve değişimi göstermeye devam edeceğiz.


Tüm Türkiye de Hizmet

Teslimat noktalarımızı arttırarak Tüm Türkiye de hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler için en güvenli sevkiyat yolunu seçerek, ürünlerinizi sizlere ulaştırıyoruz.


Gelişen Ekip

Sizler için ekibimizi her zaman güncel konular, satış ve destek konusunda eğitim veriyoruz. Bu sayede size ulaşan her üründe kendi dokunuşumuzu gösteriyoruz. Her zaman ekibimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

STOK REKLAM ÜRÜNLERİBizimle iletişime geçebilirsiniz


İletişime Geç
×