Reflektif Folyo

Reflektif Folyo

Plastik malzemeden üretilmekte olan farklı desen ve modelleri ile renk seçenekleri sunan yapışkanlı folyoların prizmatik yapısı sayesinde gece karanlığında herhangi bir kaynaktan gelen ışığı geri yansıtan folyo çeşididir.

Reflektif Folyolar trafikte uyarı işaretleri ve yönlendirmelerde, şehir içi ve şehir dışı yollarda trafik bilgi ve uyarı levhalarında, tır ve kamyonlarda, ambulans gibi acil durum araçlarında uyarıcı olarak kullanılmakla birlikte; reklamcılık alanında dış mekanlarda geniş reklam afişleri ve inşaat afişlerinde de kullanılabilmektedir.

Reflektif folyo, dijital baskının uygulanması için özel bir katman barındırır. Bu katman, dijital baskıya uygun olmayan ürünlere nazaran folyo ömrünü kısaltır. Kısa ve orta dönem reflektif folyoları, yön tabelaları, bilgi ve reklam işaretleriniz gibi işlerinizde kullanabilirsiniz. Dijital baskıya uygun serilerinin kullanım ömürleri dış mekanda 1-2 yıl iç mekanda 4-5 yıldır.

reflektif-folyo-baski

Avantajlar & Teknik Özellikler

 • Hava koşullarına dayanıklı olan reflektif folyolar, her ortamda ışığı en iyi şekilde yansıtır.
 • Az ışıkta yüksek görünebilirlik sağlamaktadır.
 • Düz ya da çeşitli şekillere, girinti ya da çıkıntılara sahip alanlara kolayca uygulanabilir. 
 • Gece karanlığında farkındalığı arttırmada oldukça etkilidir.
 • Kolay bir şekilde uygulanıyor olması trafikte yer alan uyarı işaretlerinde, şehir içi ve şehir dışı yollarda bulunan uyarı levhalarında,,ambulans ve yangın aracı gibi acil durum araçları, çeşitli reklamcılık çalışmaları, dış mekanlarda kullanılmasını sağlamaktadır.
 • Baskı Malzemesi GramajıRefletif
  Baskı Malzemesi MenşeiÇin
  Boya TürüEco Solvent
  Baskı Yoğunluğu8 Pass
  Baskı Çözünürlüğü1440 dpi

Uygulama Alanları
Otomotiv & Reklamcılık Sektörü & Tabela

Reklamcılık Sektörü
Otomotiv
Tabela
Previous
Next

PET G Levha
Satın Almak İçin
Bize Ulaşın

0 (212) 657 11 03
0 (212) 657 11 04

Müşteri Danışmanlarımız;

Sizlere bir telefon kadar yakın.

×