Mıknatıslı Folyo

Kullanımı Ve İşlenimi Kolay; Mıknatıslı Folyo

Magnetlerin kullanım alanları hayatımızda ve yaşantımızda artmaya devam ederken ürünler için de farklı yapım teknikleri geliştiriliyor. Magnet ürünler için PVC Magnetler, Rulo Magnetler, Yapışkan Magnetler veya diğer magnet malzemeleri temel olarak kullanılıyor.

Yapılan ürünler temek magnet malzemeler üzerine modelleniyor. Bu magnet türlerinden en çok tercih edilenlerin başında ile mıknatıslı magnet folyolar geliyor.

Mıknatısların yapısı itibari ile kıvrılıp bükülmesi mümkün değildir. İşlenilmesi, kesilebilmesi ve esnetilmesi gibi diğer işlemler ise zahmet alıcıdır. Mıknatıs folyolar, mıknatıslara bu tür özellikleri kazandırmak için kullanılır. 

Avantajlar

  • Magnetin, mıknatısların ; kolay kesilmesi, işlenmesi, kıvrılması, üzerinde desen yapıştırılması ve işlenilmesi gibi bir çok işlem mıknatıslı folyo ürünü ile kolaylık kazanır. Kullanımı ve işlenimi kolay olunca üreticiler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. way vision baskı’dır ve bu baskı tekniği sayesinde firmalar hem marka, ürün tanıtımlarını kolaylık ile gerçekleştirir hem de imaj çalışmalarına katkı sunarlar.

    Bu Mıknatısın avantajları:

    • Her türlü metal yüzeye sorunsuzca yapışması
    • Kaldırılmak istediğinde geride iz ve sorun bırakmaması
    • Oldukça düşük maliyetli olması 

Uygulama Alanları
Tak Çıkar Reklam Alanları

Tak Çıkar Reklam Alanları
Tak Çıkar Reklam Alanları
Previous
Next

Mıklatıslı Folyo
Satın Almak İçin
Bize Ulaşın

0 (212) 657 11 03
0 (212) 657 11 04

Müşteri Danışmanlarımız;

Sizlere bir telefon kadar yakın.

×